Publikim Njoftimi

Je i/e interesuar te kryesh nje publikim njoftimi? Faqja jonë e posteve të punës konsultohet nga qindra punëkërkues në ditë. Je i interesuar te kryesh nje publikim njoftimi? Përfito nga ky interes për të publikuar njoftimin tuaj!

Publikoni njoftimin tuaj

Je i interesuar te kryesh nje publikim njoftimi? Rrjetet tona sociale (facebook,Instagram, linkedin) si dhe faqja jonë e internetit janë të mbushura me qindra postime pune dhe 90% e tyre janë në emër të klientëve tanë.

Njerëzit që duan të punësohen e dinë këtë dhe ata kontrollojnë shpesh faqen tonë, falë reputacionit tonë ne marrim qindra mesazhe çdo ditë nga njerëzit që duan të punësohen.

Na kontaktoni në email

… nderkohe me kompaninë e pastrimit Ndihma+

Si klient, shpeshherë mund të dëshironi që t’ju ndihmojmë vec në një grumbullim fillestar kandidaturash duke i dhënë vizibilitet postit tuaj të punës në rrjetet tona.

Në këto raste, ne ju ndihmojmë të formuloni postin e punës në mënyrë interesante, ju konfirmojmë pagesën e propozuar në raport me tregun dhe e postojmë vendin e punës në rrjetet tona dhe në websitin tone.

Në fund, ju bëjmë një përmbledhje dhe rekomandime me aplikantët për vendin e punës.

Termat dhe Kushtet
1020+

Publikime njoftimesh

Lista e Çmimeve*

work-from-home
50 € për një post pune

**Mund të merren parasysh tarifa shtesë nëse klienti është i interesuar të rrisë postimin në rrjetet sociale.

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Blog
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM