Ndihma + Sherbime Pastrimi
Na besoni shtëpine tuaj dhe fitoni kohë të lirë për ju dhe familjen!
Na Telefononi
Ndihma +
Për lehtësimin e ditës suaj kemi menduar ne! Sherbime Pastrimi ne Tirane
Na Telefononi
Ndihma + Dado
Kur ju lejoni që dikush tjetër të kujdeset për fëmijet tuaj, sigurohuni që të zgjidhni më të mirët!
Na Telefononi
Ndihma + Kujdesi
Të kujdesemi për ata që dikur u kujdesën për ne!
Na Telefononi
Ndihma + Vende Pune
Gjejmë njerëzit më të mirë për t’ju ndihmuar atëherë kur keni më shumë nevojë!
Na Telefononi
Ndihma +
Si sanitare apo kujdestare, me ne do té merrni respektin qe meritoni.
Na Telefononi

Përse të zgjedhësh Ndihma+?

Të besueshëm

Stafi ynë i trajnuar dhe i besueshëm siguron pastrim cilësor në Tiranë.

Fleksibël

Oraret fleksibël për pastrim në Tiranë, sipas kërkesës tuaj.

Profesionalë

Përkujdesje e specializuar ndaj fëmijëve, të moshuarve apo njemerëzve me paaftësi të përkohshme apo të përhershme

pastrim-home

2500 +

Klientë besnik

Shërbimet tona

Çfarë ofron Ndihma+ ?

Ndihma Plus, kompania e parë shqiptare për sherbime pastrimi në Tiranë, është këtu për të qenë afër jush në ambientet tuaja të jetesës.

Synimi ynë është të bëjmë ditën tuaj më të lehtë dhe të kujdesemi për të dashurit tuaj në të njëjtën mënyrë si ju.

Pastrim ne familje
Pastrim per biznese
Kujdes per femijet
Kujdes per te moshuarit
Rekrutim

5 +

Vite eksperiencë

4 +

Klientë të kënaqur në ditë

2100 +

Ndërtesa të pastruara

14 +

Punonjës të përkushtuar

Lista e çmimeve*

Zgjidhni planin tuaj të dëshiruar

work-from-home
1 herë në javë
Prej 15 000ALL
appartment
2 herë në javë
Prej 21 000ALL
villa
3 herë në javë
Prej 31 500ALL
workspace
Çdo ditë
Çmim variabël

Procesi ynë hap pas hapi

1
interview-business-meeting-job-office
Na kontaktoni

Plotësoni formularin online, na telefononi ose na shkruani në rrjetet sociale.

2
idea-thinking-concept-business-bulb
Duam të kuptojmë

Do t’ju bejmë të gjitha pyetjet e duhura për të kuptuar nevojën tuaj dhe t’ju ofrojmë shërbimin optimal! Jemi te drejtpërdrejtë!

3
best offer-shopping-promotion-price-sale
Merrni shërbimin e parë

Shpeshherë do ju sugjerojmë të merrni shërbim provë. Duam të sigurohemi qe ju keni gjithë informacionin e duhur para se të firmosni për shërbim tv rregullt.

4
My account
Bëhuni klient i përhershëm dhe besnik

Dëshirojmë të ndërtojmë një marrëdhënie e cila shkon përtej shërbimit cilësor. Duam të jemi partneri të cilit i besoni pa u menduar 2 herë!

Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Blog

Mësoni rreth lajmeve tona më të fundit

Shikoni profilet e punëkërkuesve tanë!