Ti mendon se po kursen?

Ti mendon se po kursen?
ask for price

Po , të duket se kursen kur merr përsipër t’i bësh të gjitha vetë! Dhe kjo është tendeca e kohëve moderne! Veçanërish nëse je grua, nënë, bashkëshorte, profesioniste, mikeshë etj etj. Trumbetohet nga të gjitha anët, jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale. Ku shkëlqimi të mpinë çdo neuron! Transformohet ngadalë në nevojë dhe bindesh se e zonja quhesh vetëm kur mund t’i bësh të gjitha! Pa diskutim që mund të keni forcën dhe energjinë e duhur t’i bëni ballë të gjitha detyrimeve dhe përgjegjësive tuaja! Për më tepër në kohë kur duket se gjithçka kushton shtrenjtë!

Të duket normale të kursesh në të gjitha drejtime, cilado qofshin të ardhurat e tua si individ dhe si familje! Në fakt, të kursesh para është nevojë si gjithë të tjerat! Njërëzit kanë gjithmonë nevojë të organizohen dhe të jetojnë njëkohësisht në disa dimensione, veçanërisht në të tashmen dhe të ardhmen. Prandaj të gjithë priremi të kursejmë ç’të mundim! Dhe kursimi shpesh lidhet në mënyrë të drejtëpërdrejtë me paranë! Për më tepër, në kohë krizash ekonimike – sociale dhe kulturore, është thuajse jetike të kesh një fond kursimesh mënjanë!

Por a e keni menduar ndonjëherë se sa pak kohë keni tashmë në dispozicion?

Duket sikur 24 orë janë vërtetë pak!

Atëherë rimendojeni!

A jeni vërtetë duke i bërë të gjitha?

Ju ndodh shpesh të humbni shumë kohë në trafik, të shpenzoni shumë kohë duke mirëmbajtur shtëpinë, t’i dedikoheni punës edhe jashtë zyrës, të mungoni në takimin me prindër të fëmijëve, të mos gjeni asnjë minutë qetësi sapo mbërrini në shtëpi, të takoheni gjithmonë e më rrallë me familjarët dhe akoma më rrallë me miqtë! Dhe shpesh në fund të ditës, pasi keni qetësuar fëmijët dhe një lavaman I madh me enë ju thërret…të lodhura deri në sfilitie, pyesni veten nëse jeni e zonja sa duhet? Sepse shpesh zgjidhni ta lini me vetëdije shtëpinë përmbysë, të shpenzoni gjithmonë e më pak kohë me fëmijët, gjithmonë e më pak kohë për veten!

Rimendojeni! A jeni vërtetë duke kursyer?

Nëse zgjidhni të ribëni llogaritë, duke marr në konsideratë edhe faktorin KOHË, do të kuptoni se pavarsisht të gjithave, po kursen para sigurisht…por nuk po kursen kohën! Ditët ikin e bëhen vite, fëmijët rriten, nevojat rriten…të gjithkujt përveç një gruaje, zonje shtëpie, nëne, bashkëshorteje, profesionisteje etj etj! Ka gjithmonë prioritete dhe shpesh të ndodh të kuptosh se e ke renditur veten shumë poshtë në listë! Nuk po kursen kurrëgjë, përderisa nuk gjen pak më shumë kohë për fëmijët, kohë në të cilën të jesh e qetë dhe e lumtur; nuk po kursen kurrëgjë përderisa nuk gjen pak më shumë kohë për të kaluar bukur me prindërit dhe befas vjen një ditë që ata largohen njëherë e përgjithmonë! Nuk po kurse kurrëgjë nëse me mungesën e kohës, gjithçka arrin të bësh është puna dhe të kursesh para. Sigurisht që qëndrojnë në majë të listës…por a nuk është e nevojshme që hera – herës, të gjesh vërtetë edhe pak kohë për veten?

 

Prandaj, në kohët moderne, duhet të fillosh të vlerësosh më shumë KOHËN, që fluturon si pa kuptuar! Një agjenci shërbimesh si Ndihma + do t’ju lehtësonte jetën me 100 %!

http://localhost/oldndihma/

Çfarë mund të bëj Ndihma + për ty?

Shumëçka që do t’jua bënte të përditshmen më të thjeshtë, si :

  • Skuadra pastrimi të kualifikuara dhe eksperiencë në profil, në dispozicionin tuaj
  • Të ofroj shërbime pastrimi ditore
  • Shërbime pastrimi javore dhe mujore

http://localhost/oldndihma/abonimet-mujore/

  • Shërbim ndërmjetësimi për kujdestari për fëmijë / të moshuar

http://localhost/oldndihma/puneso-me-ne/

  • Mundësi punësimi brenda dhe jashtë vendit

http://localhost/oldndihma/punesohu-me-ne/

  • Shërbim pastrimi profesional për tapiceri ( dyshekë, divanë, karrige, tapeë etj )

http://localhost/oldndihma/divane-dhe-dysheke/

  • Shërbime pastrimi për ambiente zyre ( hera – herës mund të mos e pastrosh vetë zyrën tënde )

http://localhost/oldndihma/zyra-dhe-dyqane/

  • Ndërmjetësim për të gjetur kandidaturat më të mira për punësim në treg, në shërbime pastrimi ose kujdestarie

http://localhost/oldndihma/kandidate/

Ndihma + është pikërisht përgjigja e të gjitha pyetjeve tuaja! Sa herë ndjeheni të rraskapitura, të lëna pas dore dhe veçanërisht shumë modern! E përse jo të mos i jepni të drejtën vetes t’i gëzoheni të tashmes me më shumë kohë të lirë? Ashtu siç nevoja hera – herës thërret për kursim parash, po ashtu shëndeti juaj mendor dhe fizik ju thërret për të gjetur kohën e duhur dhe për t’i kushtuar vëmendje. Të gjitha rolet që ke në jetën e përditshme meritojnë vëmendjen tënde, përfshi kujdesin për ty!

Patjetër që mund t’i bësh të gjitha dhe shpesh herë ti kursen shumë para! Por në këtë rast, gjithmonë do të jesh në disavantazh me kohën! Diçka do të ngelet pa bërë, pa thënë, pa u gëzuar!

Mëso të kursesh ndryshe! Me shërbimet e agjencisë Ndihma + ti zgjedh të marrësh më të mirën e çdo faze të jetës tënde!

Na kontakto në 0693381880 ose info@localhost

Kjo nuk është çështje luksi! Kjo është çështje kohe dhe mirëqënieje!

Kujdesu për veten gjithashtu!

Follow us on facebook

Happy clients

Xhulieta Kertusha
Xhulieta Kertusha
2022-04-12T09:18:59+0000
Sherbim i shkelqyer dhe shume profesional. Faleminderit “Ndihma Plus”!
Viktor Azzurro
Viktor Azzurro
2022-02-14T16:21:13+0000
Usufruisco del servizio di pulizie fornito da questa Agenzia e devo dire che sono molto professionali, precisi ed... attenti alle esigenze dei clienti. Il lavoro viene svolto velocemente, è ben coordinato. La persona di riferimento è sempre in contatto con il cliente.As one of Ndihma+ clients I can say that their cleaning service is very professional, fast and well-coordinated. The staff are polite, always in contact with the client and ready to help. Definitely would recommend them to others.read more
Dori Guxo
Dori Guxo
2021-07-02T12:12:11+0000
Ndihma plus - sherbimi me i mire ❤️
Enida Veshi
Enida Veshi
2020-06-23T07:28:05+0000
The best company, bravo 👏👏👏
Alexander ZS
Alexander ZS
2020-05-21T07:59:22+0000
I had an exceptionally wonderful experience with this company, particularly the boss, Katie, whom I was in... communication with. She speaks English fluently, responds quickly, and most importantly is efficient and responsible with incredible customer service skills. The cleaning itself is top notch and Katie will make sure it is done to your standards. I highly recommend all Albanians and internationals to contact this company for your cleaning needs. I look forward to using their services again in the future.read more
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
2020-02-18T13:11:21+0000
I meriton te ***** yjet zgjidhje e mire e shpejte e sakte jua sygjeroj dhe ju familje te interesuar ne cdo fushe qe... Agjencia Operonread more
Erblina Shahini
Erblina Shahini
2019-06-22T10:59:09+0000
Jam shume e kenaqur nga sherbimi profesional qe kam marre nga Ndihma. Sherbim i perkushtuar, me korrektesi dhe me staf... serioz. Shume faleminderit Valbona dhe Keti.read more
Mirela Spahiu
Mirela Spahiu
2019-01-31T12:39:31+0000
Ju falenderoj pa mase.Shpejtesi dhe impenjim ne maksimum perkundrejt kerkesave.Fale jush familja ime gjeti nje ndihme... ne kohe rekord.Ju uroj pune te mbare vajzaread more
Julia Done
Julia Done
2018-12-03T09:39:19+0000
Shume e kenaqur me stafin tuaj, kam gjetur seriozitet , pergjegjshmeri dhe jeni nje zgjidhje shume e mire per cdo... person qe kerkon ndihme�read more
Kozi Aliaj
Kozi Aliaj
2018-07-24T12:42:41+0000
Te shkelqyer, te pergjegjshem dhe shume profesional.
Olta Oli OS
Olta Oli OS
2018-06-13T11:20:32+0000
Sherbim shum i mir gjithashtu dhe nje staf shum i perkushtuar..
Valbona Gjonaj
Valbona Gjonaj
2018-06-13T11:13:14+0000
Sherbim i shkelqyer, staf i perkushtuar! Eshte agjensia e duhur per sherbime pastrimi dhe kujdesi ndaj femijeve dhe... moshes se trete...:)read more
Meri Gurabardhi
Meri Gurabardhi
2018-06-11T12:59:57+0000
Sherbim i shkelqyer me nje staf te pergjegjshem dhe profesional. Jam asistuar disa here nga kjo agjensi dhe gjithmone... sherbimi ka qene maksimal. Komplimenta te vecante per Ketin. Flm Ndihma Plus!read more
Franklin Luarasi
Franklin Luarasi
2018-06-02T12:46:47+0000
Drita Malo
Drita Malo
2018-02-04T21:52:43+0000
Enida Ismaili
Enida Ismaili
2018-02-03T09:14:31+0000
Meri Bala
Meri Bala
2018-02-03T08:59:17+0000
Nilda Nika
Nilda Nika
2017-10-26T06:12:56+0000
Sherbim i mire, staf korrekt dhe cmim i arsyeshem.
Klaudia Biba
Klaudia Biba
2017-10-25T10:13:31+0000
Shume e kenaqur per pastrimin e zyres nga stafi juaj
Oltion Mihali
Oltion Mihali
2017-10-25T10:12:05+0000
Stevi Stevja
Stevi Stevja
2017-10-25T09:55:13+0000
Sherbim shume i mire dhe staf korrekt. Nje agjenci qe e rekomandoj te te gjitha miket e mia dhe jo vetem
Dritan Ziu
Dritan Ziu
2017-08-28T14:28:54+0000
Nicko Nicko
Nicko Nicko
2017-08-22T15:14:29+0000
Mark Gjoka
Mark Gjoka
2017-08-22T15:14:00+0000
Raziola Amzaj
Raziola Amzaj
2017-06-17T10:08:58+0000
Besa Serjani Islamaj
Besa Serjani Islamaj
2017-06-12T21:44:51+0000
Gena Brecani
Gena Brecani
2017-06-12T19:36:54+0000
Sherbim i shkelqyer per te gjithe ata qe kane nevoje te marrin benefite te mrekullueshme. Korrektese,siguri dhe mbi te... gjitha cilesi.. Jam shume e kenaqur nga puna juaj,faleminderit Ndihma Plus! Jua sugjeroj te gjitheve..read more
Ariola Papajorgji
Ariola Papajorgji
2017-05-26T16:01:27+0000
Migena Xhafaj Nikolli
Migena Xhafaj Nikolli
2017-04-20T12:00:35+0000
Sherbim i shkelqyer dhe staf shume i mire.Une jam shume e sigurt qe shtepine time ia kam lene ne dore NDIHMES... PLUS.Gjithcka eshte korrekte dhe e paster.read more
Trej Trey
Trej Trey
2017-04-20T11:39:21+0000
Johan Marina
Johan Marina
2017-04-20T11:38:35+0000
Ariola Muco
Ariola Muco
2017-01-31T16:48:37+0000
Anxhi Muco
Anxhi Muco
2017-01-31T13:57:34+0000
Ju falenderoj per korrektesine dhe perkujdesjen, mbetem klientja juaj e kenaqur ��
Lamepetro Anisa
Lamepetro Anisa
2017-01-25T15:42:41+0000
Lori Haxhiu
Lori Haxhiu
2016-11-22T17:45:25+0000
Saimir Koci
Saimir Koci
2016-09-13T10:30:21+0000
Erjona Bushati
Erjona Bushati
2016-09-13T09:49:35+0000
Stela Ndoka
Stela Ndoka
2016-07-07T13:19:37+0000
Kledis Qevani
Kledis Qevani
2016-07-06T19:46:20+0000
Bowling Vlore
Bowling Vlore
2016-06-30T20:35:47+0000
Devi Vlore
Devi Vlore
2016-06-30T20:27:55+0000
Nina Kerxhalli
Nina Kerxhalli
2016-06-30T20:25:58+0000
Austela Fejzaj
Austela Fejzaj
2016-06-29T20:52:16+0000
Dishnica Eda
Dishnica Eda
2016-06-29T12:08:32+0000
Erida Lice
Erida Lice
2016-02-24T10:13:11+0000
Lorena Telhaj
Lorena Telhaj
2016-02-20T07:31:09+0000
Tedi Murati
Tedi Murati
2016-01-31T18:58:00+0000
Renols Amelia Toci
Renols Amelia Toci
2016-01-26T21:55:43+0000
Keti Lame
Keti Lame
2015-11-11T19:33:20+0000
Joni Vlore
Joni Vlore
2015-11-11T02:04:35+0000
Next Reviews
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this