Çfarë do të thuash me : nuk kam kohë???

Çfarë do të thuash me : nuk kam kohë???

Patjetër që hera herëstë gjithë e gjejmë veten duke përsëritur klishe të tipit ‘s’kam shumë kohë apo dita duhet të kishte më shumë se 24 orë ( ditë / nata ) Dhe në shumicën e rasteve, me stilin e jetës së kohëve moderne punashkollafëmijëtshtëpiamiqtë etj ), ky nuk është thjeshtë dhe vetëm një justifikim, pas të cilit kapesh për të lehtësuar peshën personale të përgjegjësive Duket vërtetë sikur nuk ka kohë për shumëçkaNë disa rastemungesa e theksuar e kohëskëtij elementi jashtëzakonisht jetikna tjetërson dhe na mbledh brenda një guacke vetjakeqë shpejt bëhet shumë shumë e ngushtë 

Atëherëmeqë koha gjithashtu është e guximtarëve, ZGJIDHJEVE dhe ZGJEDHJEVE përse të mos përpiqeni të bëni diçka të hajrit rreth kësaj mungese 

Gjithashtu KOHA rrjedh shumë shpejtduket sikur bebet tuaja bëhen fëmijë 4 – 5 vjeçarsa hap e mbyll sytë edhe pse në qendër të vëmendjes tuaj si prindërDhe ka gjasaqë në disa rastepavarsisht fakti që jeni një prind i shkëlqyer nuk ka prindër të këqinjë ), thjesht dhe vetëm nga grumbullimi shumë përgjegjësive ( shtëpiafamilja në tërësipresioni punës etj ), do ta gjeni veten gjithashtu duke kuptuar se edhe kujtimet po ju fshihen nga mendja 

Prandaj vlerësoni në maksimum KOHËN TUAJ TË ARTË! 

Çka do të thotë se me një ndalesë të vetme në agjencinë e shërbimeve NDIHMA +ju mund të ZGJIDHNI të gjeni ZGJIDHJET më IDEALE për shërbimet në familjen tuaj Shërbime e pastrimit në familje dhe kujdestaria për fëmijënuk janë më çështje LUKSI! Në faktnuk kanë qenë asnjëherë çështje LUKSIKanë qenë thjeshtë mendësia e të pamundurësqë bllokon ndjeshëm mendësinë e shqiptarit në tërësi.  

Por tashmë KOHËkanë ndryshuarDhe kanë ndryshuar për mirë 

Çfarë do të gjeni tek NDIHMA + këtë fundvit? 

Oferta fantastike shërbimesh pastrimi për familje me çmimet më ideale me rastin e festave : 

  • Paketa e gjelbër: Pastrimrrënjesorshtëpie, me detergjentëprofesionalëdhepajisje me avull, dukefilluarnga 8.000 ALL 
  • Paketa e kuqe:Pastrimrrënjesorshtëpiedhepastrimetapicerie, me detergjentëprofesionaledhepajisje me avull, duke filluarnga 13.000 ALL 
  • Paketa e bardhë:Pastrimishtëpivesapokonstruktuara (jo mobiluara), duke filluarnga 14.000 ALL 

 

Shërbime pastrimi me periodicitet konstant mujor dhe marrëveshje shërbimi me kontratë :  

  • 9000 lek sherbim pastrimi me periodicitet 1 herë në javë, me 2 zonja në shërbim për 2 orë të plotë ( në total 4 orë shërbimi pastrimit ) ose 1 zonjë nga stafi agjencisë dhe 4 orë shërbim pastrimi 
  • 18000 lek shërbim pastrimi me periodicitet 2 herë në javë, me 2 zonja në shërbimin tuaj për 2 orë pune në pastrim në familje ose 1 zonjë e përkushtuar nga stafi agjencisë për 4 orë shërbim pastrimi 
  • 27000 lek shërbim pastrimi me periodicitet 3 herë në javë, 2 zonja në shërbimin tuaj për 2 orë intensive shërbimi pastrimi 
  • Ditën dhe orarin e shërbimeve e vendosni jusipas nevojës apo dëshirës suaj 

Shërbime kujdestarie për fëmijë me dado me kohë të plotë ose me orë punë : 

  • Nëse po mendoni që të vegjlit t’i kujdesni ndryshe ( jo në çerdhejo tërësisht nën tutelën e gjyshërve ) duke punësuar një DADO ,  agjencia Ndihma + ju lehtëson në maksimum procesin e kërkimit, duke gjetur në bazë të kritereve tuajaDADON më të mirë të mundshme  
  • Në të gjitha rastet kur mendoni se keni nevojë për pak kohë dedikuar vetes ose marrdhënies tuaj në çift fëmijët zgjidhni t’i kujdesni vetë ndërkohë ) dhe njëherësh nuk dëshironi të besdisni askënd në familjeqë t’i mbikqyrë të vegjlit për 3-4 orëNdihma + ju gjendet pranë me shërbimin ideal. Kujdestari për fëmijë me orë pune, me zonjat më profesioniste të profilit  

 

PraNDIHMA + është agjencia juaj  e shërbimeveku mund të lehtësoni jetën tuaj me më shumë se 1 shërbim profesional për familjen 

Jemi të lumtur t’ju shërbejmë me cilësibesueshmëri dhe profesionalizëm 

Na kontaktoni  0693381880 / 0694607747 

Vizitoni faqen tonë web www.ndihmaplus.com 

Na dërgoni një e-mail në info@localhost 

 

NA NDIQNI NE FACEBOOK

Klientë të kënaqur

Xhulieta Kertusha
Xhulieta Kertusha
2022-04-12T09:18:59+0000
Sherbim i shkelqyer dhe shume profesional. Faleminderit “Ndihma Plus”!
Viktor Azzurro
Viktor Azzurro
2022-02-14T16:21:13+0000
Usufruisco del servizio di pulizie fornito da questa Agenzia e devo dire che sono molto professionali, precisi ed... attenti alle esigenze dei clienti. Il lavoro viene svolto velocemente, è ben coordinato. La persona di riferimento è sempre in contatto con il cliente.As one of Ndihma+ clients I can say that their cleaning service is very professional, fast and well-coordinated. The staff are polite, always in contact with the client and ready to help. Definitely would recommend them to others.read more
Dori Guxo
Dori Guxo
2021-07-02T12:12:11+0000
Ndihma plus - sherbimi me i mire ❤️
Enida Veshi
Enida Veshi
2020-06-23T07:28:05+0000
The best company, bravo 👏👏👏
Alexander ZS
Alexander ZS
2020-05-21T07:59:22+0000
I had an exceptionally wonderful experience with this company, particularly the boss, Katie, whom I was in... communication with. She speaks English fluently, responds quickly, and most importantly is efficient and responsible with incredible customer service skills. The cleaning itself is top notch and Katie will make sure it is done to your standards. I highly recommend all Albanians and internationals to contact this company for your cleaning needs. I look forward to using their services again in the future.read more
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
2020-02-18T13:11:21+0000
I meriton te ***** yjet zgjidhje e mire e shpejte e sakte jua sygjeroj dhe ju familje te interesuar ne cdo fushe qe... Agjencia Operonread more
Erblina Shahini
Erblina Shahini
2019-06-22T10:59:09+0000
Jam shume e kenaqur nga sherbimi profesional qe kam marre nga Ndihma. Sherbim i perkushtuar, me korrektesi dhe me staf... serioz. Shume faleminderit Valbona dhe Keti.read more
Mirela Spahiu
Mirela Spahiu
2019-01-31T12:39:31+0000
Ju falenderoj pa mase.Shpejtesi dhe impenjim ne maksimum perkundrejt kerkesave.Fale jush familja ime gjeti nje ndihme... ne kohe rekord.Ju uroj pune te mbare vajzaread more
Albana Cela Corja
Albana Cela Corja
2019-01-05T11:07:10+0000
Sherbim cilesor, i keshillueshem per kedo qe ka nevoje per ndihme ne punet e shtepise .
Julia Done
Julia Done
2018-12-03T09:39:19+0000
Shume e kenaqur me stafin tuaj, kam gjetur seriozitet , pergjegjshmeri dhe jeni nje zgjidhje shume e mire per cdo... person qe kerkon ndihme�read more
Klea Biba
Klea Biba
2018-11-19T19:19:05+0000
shume e kenaqur nga puna ,komunikimi dhe pergjegjshmeria.👏👏
Kozi Aliaj
Kozi Aliaj
2018-07-24T12:42:41+0000
Te shkelqyer, te pergjegjshem dhe shume profesional.
Olta Oli OS
Olta Oli OS
2018-06-13T11:20:32+0000
Sherbim shum i mir gjithashtu dhe nje staf shum i perkushtuar..
Valbona Gjonaj
Valbona Gjonaj
2018-06-13T11:13:14+0000
Sherbim i shkelqyer, staf i perkushtuar! Eshte agjensia e duhur per sherbime pastrimi dhe kujdesi ndaj femijeve dhe... moshes se trete...:)read more
Meri Gurabardhi
Meri Gurabardhi
2018-06-11T12:59:57+0000
Sherbim i shkelqyer me nje staf te pergjegjshem dhe profesional. Jam asistuar disa here nga kjo agjensi dhe gjithmone... sherbimi ka qene maksimal. Komplimenta te vecante per Ketin. Flm Ndihma Plus!read more
Franklin Luarasi
Franklin Luarasi
2018-06-02T12:46:47+0000
Drita Malo
Drita Malo
2018-02-04T21:52:43+0000
Enida Ismaili
Enida Ismaili
2018-02-03T09:14:31+0000
Meri Bala
Meri Bala
2018-02-03T08:59:17+0000
Nilda Nika
Nilda Nika
2017-10-26T06:12:56+0000
Sherbim i mire, staf korrekt dhe cmim i arsyeshem.
Klaudia Biba
Klaudia Biba
2017-10-25T10:13:31+0000
Shume e kenaqur per pastrimin e zyres nga stafi juaj
Oltion Mihali
Oltion Mihali
2017-10-25T10:12:05+0000
Stevi Stevja
Stevi Stevja
2017-10-25T09:55:13+0000
Sherbim shume i mire dhe staf korrekt. Nje agjenci qe e rekomandoj te te gjitha miket e mia dhe jo vetem
Dritan Ziu
Dritan Ziu
2017-08-28T14:28:54+0000
Nicko Nicko
Nicko Nicko
2017-08-22T15:14:29+0000
Mark Gjoka
Mark Gjoka
2017-08-22T15:14:00+0000
Raziola Amzaj
Raziola Amzaj
2017-06-17T10:08:58+0000
Besa Serjani Islamaj
Besa Serjani Islamaj
2017-06-12T21:44:51+0000
Gena Brecani
Gena Brecani
2017-06-12T19:36:54+0000
Sherbim i shkelqyer per te gjithe ata qe kane nevoje te marrin benefite te mrekullueshme. Korrektese,siguri dhe mbi te... gjitha cilesi.. Jam shume e kenaqur nga puna juaj,faleminderit Ndihma Plus! Jua sugjeroj te gjitheve..read more
Petrika Papajorgji
Petrika Papajorgji
2017-05-27T12:59:06+0000
Sherbim shume i mire dhe i kulturuar. E sigurte qe do ti telefonoja pa hezitim.
Ariola Papajorgji
Ariola Papajorgji
2017-05-26T16:01:27+0000
Migena Xhafaj Nikolli
Migena Xhafaj Nikolli
2017-04-20T12:00:35+0000
Sherbim i shkelqyer dhe staf shume i mire.Une jam shume e sigurt qe shtepine time ia kam lene ne dore NDIHMES... PLUS.Gjithcka eshte korrekte dhe e paster.read more
Trej Trey
Trej Trey
2017-04-20T11:39:21+0000
Johan Marina
Johan Marina
2017-04-20T11:38:35+0000
Ariola Muco
Ariola Muco
2017-01-31T16:48:37+0000
Anxhi Muco
Anxhi Muco
2017-01-31T13:57:34+0000
Ju falenderoj per korrektesine dhe perkujdesjen, mbetem klientja juaj e kenaqur ��
Lamepetro Anisa
Lamepetro Anisa
2017-01-25T15:42:41+0000
Lori Haxhiu
Lori Haxhiu
2016-11-22T17:45:25+0000
Saimir Koci
Saimir Koci
2016-09-13T10:30:21+0000
Erjona Bushati
Erjona Bushati
2016-09-13T09:49:35+0000
Stela Ndoka
Stela Ndoka
2016-07-07T13:19:37+0000
Kledis Qevani
Kledis Qevani
2016-07-06T19:46:20+0000
Bowling Vlore
Bowling Vlore
2016-06-30T20:35:47+0000
Devi Vlore
Devi Vlore
2016-06-30T20:27:55+0000
Nina Kerxhalli
Nina Kerxhalli
2016-06-30T20:25:58+0000
Austela Fejzaj
Austela Fejzaj
2016-06-29T20:52:16+0000
Erida Lice
Erida Lice
2016-02-24T10:13:11+0000
Lorena Telhaj
Lorena Telhaj
2016-02-20T07:31:09+0000
Sara Lame
Sara Lame
2016-01-31T18:59:49+0000
Tedi Murati
Tedi Murati
2016-01-31T18:58:00+0000
Renols Amelia Toci
Renols Amelia Toci
2016-01-26T21:55:43+0000
Keti Lame
Keti Lame
2015-11-11T19:33:20+0000
Joni Vlore
Joni Vlore
2015-11-11T02:04:35+0000
Next Reviews
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this