Pastrim premium

Pajtoni ekipin e zanave të Ndihma+ per t’i dhënë shtëpisë suaj të ëndrrave prekjen e fundit magjike. Pastrim Premium aty ku jeni ju.

Pastrim Premium Vilash

Vila juaj së shpejti është gati! Prej ditës së parë ju keni zgjedhur më të mirët për ta konceptuar, ndërtuar dhe mobiluar atë. Çdo gjë është e menduar në detaj.

Para se ajo të shkelqejë dhe të duket si në ëndrrat tuaja, kërkon një dorë profesionale si Ndihma+, që me shumë kujdes të eliminojë edhe pikën më të padukshme të bojës apo materialeve të tjera, të pastrojë aq mirë xhamat sa bëhen totalisht transparentë dhe te heqë cdo shenjë ambalazhimi në mobiljet tuaja të reja.

Të njëjtën vëmendje do i japim ambientit të jashtëm të vilës suaj, ballkoneve, oborrit dhe pishinave.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Për këtë shërbim ‘premium’, përdorimi i detergjentëve  dhe makinerive është minimalist, çdo gjë kalon nga dyert e vyera të profesionistëve tanë të pastrimit. Për finalizimin e sukseshëm të projektit tuaj, vazhdoni të zgjidhni më të mirët, duke zgjedhur Ndihma+! Pavarësisht nëse shtëpia ndodhet afër Tiranës, buzë detit, në fshat apo në mal, ekipi yne i ëndrrave do të vijë pranë jush! Për mirembajtjen e saj, konsideroni përsëri Ndihma+ me paketat e abonimit,me qëllim që të vazhdojë të shkëlqejë si ditën e parë.
Termat dhe Kushtet
55+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Do të duhet patjetër ta vizitojmë shtëpinë tuaj për t’ju dhënë një çmim të saktë.

Nëse na dërgoni foto ose video, mund t’ju japim një cmim të përafërt, por çmimi finalizohet pasi ekipi e sheh ambientin. Mos hezitoni të na shprehni tekat tuaja për këtë shërbim premium dhe ne do t’i konsiderojmë një për një.  Gjithashtu, nuk do të hezitojmë t’ju japim kontaktet e disa klientëve, të cilët kanë qenë dakord,  me qëllim që ju t’i pyesni vetë për cilësinë e shërbimit.

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM