Staf pastrimi

Falë databazës sonë të profileve, ju ndihmojmë të rekrutoni punonjësin e duhur në momentin e duhur. Staf pastrimi sezonal  ne Tirane

Staf pastrimi

Stafi i ngarkuar me pastrimin në kompaninë tuaj është përkohësisht i padisponueshëm dhe ju duhet një zëvendësim i shpejtë.

Mund të ndodhë gjithashtu që ju duhet të ndihmoni përkohësisht stafin tuaj për t’iu përgjigjur pikave më kërkuese në aktivitetin tuaj ose derisa të gjeni një zgjidhje më të mirë dhe afatgjatë për pastrimin.

Ndihma + është agjencia e duhur për të plotësuar me profesionalizëm nevojën tuaj për shërbim pastrimi, duke ju siguruar staf për periudhë afatshkurtër /afatgjatë  nga ekipi ynë i punës ose të gjejmë zgjidhjen e duhur për të lehtësuar procesin tuaj të rekrutimit me staf të brendshëm për shërbimin e pastrimit.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Lista e Çmimeve*

Referojuni sherbimeve tona të punësimit.

305+

Shërbime të realizuara

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Termat dhe Kushtet
Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM