Mirëmbajtje e ambienteve tregtare

Higjena është në gjenet tona, kujdesemi  për zyrata apo dyqanet tuaja njësoj si për tonat.

Mirëmbajtje e zyrave

Për të qenë të sigurtë që zyra juaj është gjithmonë e pastër dhe e rregullt, besojani shërbimin e mirëmbajtjes Ndihma+ 

Ne ofrojmë shërbime komericale pastrimi me cilësi të lartë, bazuar në eksperiencën mbi 5 vjeçare në treg.

Higjena ëshhtë në gjenet tona, prandaj ne kujdesemi për mjedisin tuaj komercial në të njëjtën mënyrë siç kujdesemi për biznesin tonë. Nëse keni nevojë për shërbim pastrimi një herë apo në mënyrë konstante dhe me detaje, ne ju gjendemi pranë për të përmbushur me shërbim cilësor nevojën tuaj. Studiojmë biznesin tuaj dhe ju sugjerojmë zgjidhen dhe shërbimin më të përshtatshëm për nevojat tuaj dhe brenda buxhetit që planifikoni.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Me kërkesën tuaj dhe fal eksperiencës tonë në profil, Ndihma + siguron edhe furnizimin e artikujve të higjenës së zyrës me çmime shumë interesante, në mënyrë që ju të na delegoni plotësisht përgjegjësinë mbi nivelin e higjenës së zyrës suaj. 

Ndihma + qëndron në mënyrë konstante në ofrimin e shërbimeve cilësore, duke ruajtur standardet dhe kushtuar rëndësi kënaqësisë së klientit. Kjo në mënyrë që përvoja juaj me Ndihma +, jo vetëm në pastrim por edhe marrdhënia me klientin të jetë brenda ose tejkalojë pritshmëritë tuaja.

105+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Cmimi negociohet bazuar në nevojat e biznesit, sipërfaqja, frekuenca e shërbimit, oraret, furnizimi ose jo i detergjentëve të pastrimit, letrat e duarve dhe letrat higjienike etj.

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Termat dhe Kushtet
Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente.
Tea Qyrku
Tea Qyrku
20/04/2022
Verifikuar
Admira Tahiraj
Admira Tahiraj
09/04/2022
Verifikuar
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Verifikuar
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Eda Dishnica
Eda Dishnica
02/07/2021
Verifikuar
Noke Noke
Noke Noke
02/07/2021
Verifikuar
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Verifikuar
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
Kejsi
Kejsi
27/05/2021
Verifikuar
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Verifikuar
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Verifikuar
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Arlinda Recii
Arlinda Recii
25/02/2021
Verifikuar
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM