Tapete, divanë dhe dyshekë

Pastrimi profesional per Tapete, divanë dhe dyshekë është mënyra e duhur për të eleminuar mikrobet në ambientet ku rrini dhe flini.

Tapete, divanë dhe dyshekë

Praktikisht, asnjë ambient banimi nuk është tërësisht steril në shtëpinë tuaj pavarsisht çdo përpjekjeje! Tapete, divanë dhe dyshekë 

Dhe veçanërisht dhoma juaj e gjumit!

Dysheku, si një nga elementët kryesor të rehatisë në shtëpi, është një nga objektet që përmban një gamë të gjërë mikro – organizmash, tepër të dëmshëm për shëndetin! 

Prandaj herës tjetër që do ngriheni në mëngjes me enjtje, teshtima ose pa energji, kaloni nëpër mend faktin se dysheku juaj ka nevojë për një pastrim profesional. Ju mund të merrni pa dyshim të gjitha masat për higjenën e tij, por një pastrim profesional do të ishte zgjidhja e duhur për të eleminuar rrezikun me të cilin flini çdo natë për të paktën 8 orë rresht!

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Ndihma+ merr përsipër shërbime pastrimi në lidhje me divanët, dyshekët, tapicerinë, karriget etj!

Ndihma+ operon me produkte profesionale pastrimi, shumë cilësorë dhe gjithashtu me mjetet profesionale të pastrimit per tapete, dyshekë dhe divanë.

Duke siguruar një shërbim kaq jetik pastrimi në mënyrë profesionale nëpërmjetë agjencisë sonë, do të ngeleni të kënaqur nga cilësia dhe përgjegjësia me të cilën operojmë dhe në rastin tjetër, mund t’ju lehtësojmë të përditshmen duke ju ofruar një gamë më të gjërë shërbimesh për ambjentet e shtëpisë suaj.

Termat dhe Kushtet
910+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Çmimi varion në varësi të numrit të dyshekëve dhe divanëve,kolltukëve apo karrikeve; dhe vecanërisht në varësi të materialit të tyre dhe gjendjes aktuale.

Na telefononi për t’ju dhënë një cmim sa më të mirë!

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM