Pastrim gjeneral

Çdo milimeter i shtëpisë tuaj do të pastrohet, dhe do ju duket se jeni në pranverë, pavarësisht stinës!

Pastrim gjeneral

Disa e quajnë pastrim pranveror, por që ne mendojmë se mund t’ju nevojitet në cdo sezon.

Për një arsye ose tjetër, ju e ndieni se shtëpia juaj ka nevojë të pastrohet edhe në cepat më të thellë,për shembull pas mobiljeve që rrallëherë i lëvizni, larje të grilave e xhamave, rregullim e sistemim të rrobave në dollapë, sistemim deposh apo ballkonësh etj.

Nëse i shtoni këtij shërbimi edhe pastrimet e dyshekëve, divanëve apo karrigeve,pas këtij pastrimi, shtëpia juaj vërtetë që do të marrë një fytyrë të re, më të rinuar.

Dhe nëse dëshironi që ky efekt të zgjasë sa më shumë, mendoni për abonimet tona të pastrimit.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Lista e çmimeve*

Shërbimi ofrohet me cmim bazë për m2, por që varion në varësi të gjendjes së ambientit dhe nevojës për shërbim.

Do të duhet patjetër ta vizitojmë shtëpinë tuaj për t’ju dhënë një çmim të saktë.

Nëse na dërgoni foto ose video, mund t’ju japim një cmim të përafërt, por çmimi finalizohet pasi ekipi e sheh ambientin.

952+

Shërbime të realizuara

Termat dhe Kushtet
Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente.
Tea Qyrku
Tea Qyrku
20/04/2022
Verifikuar
Admira Tahiraj
Admira Tahiraj
09/04/2022
Verifikuar
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Verifikuar
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Eda Dishnica
Eda Dishnica
02/07/2021
Verifikuar
Noke Noke
Noke Noke
02/07/2021
Verifikuar
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Verifikuar
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
Kejsi
Kejsi
27/05/2021
Verifikuar
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Verifikuar
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Verifikuar
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Arlinda Recii
Arlinda Recii
25/02/2021
Verifikuar
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM