Çfarë mund të bëj në shtëpinë tuaj Ndihma+ në 3 orë shërbim pastrimi?

Çfarë mund të bëj në shtëpinë tuaj Ndihma+ në 3 orë shërbim pastrimi?

Punët e shtëpisë nuk kanë asnjëherë fund! Këtë mund ta kuptoj shumë lehtësisht dhe më mirë nga të gjithë, një zonjë e përkushtuar shtëpie, një amvisë e mirë! Kërkohet energji, vëmendje dhe shumë dashuri për të mirëmbajtur higjenën dhe rregullin në ambientet familjare!

Por ka ditë në të cilat, gjërat bëhen pak më shumë lëmsh se ç’duhet dhe pesha e përgjegjësive bëhet disi më më e madhe nga ç’mund të të mbajnë shpatullat prej gruaje të zonjën! Dhe si për çudi, në të tilla ditë kur humori luhatshëm nga stinët e paqëndrueshme nuk është aspak në rregull, fëmijët kërkojnë vëmendjem dhe energjinë tënde, në një kohë që kthehesh nga puna e ngarkuar me pazaret për javën, qeni duhet nxjerrë shëtitje dhe yt shoq është bllokuar në një mbledhje me rëndësi, që një Zot e di kur përfundon; shtëpia jote është duke bërtitur për pastrim!

Dhe ti thjesht nuk mbartë më as më të voglën dëshirë t’i përgjigjesh kësaj thirrjeje! E vetëdijshme që pastrimi dhe rregulli në ambientin familjar duhet të jetë primar, befas të mbërthen paniku ose ndjenja e fajit, që ka të ngjarë të mos jesh aq e zonja sa t’i bësh të gjitha mirë dhe siç duhet! Po kush tha një herë që duhet t’i bësh të gjitha vetë???

Tashmë, zgjidhjet janë të thjeshta fare! Hidhe tej ndjesinë e fajit, sa herë e shikon se shtëpia jote është në pikë të hallit dhe ka nevojë emergjente për një pastrim të mirë! Dhe nëse të janë lidhur duart! Zgjidhi për të telefonuar dhe rezervuar një shërbim pastrimi profesional me Ndihma +

Mobile 0693381880 / 0694607747

Çfarë mund të bëj në shtëpinë tuaj Ndihma + për 3 ore shërbim pastrimi?

Sigurisht që e mira nuk ka fund, por kur vjen fjala tek pastrimi, stafi ynë përvesh mëngët dhe mund të realizoj :

  • me 2 zonja në shërbim, për minimalisht 3 orë pune ( përfshirë këtu edhe detergjentët + mjetet profesionale të pastrimit ), një pastrim të mirë të përgjithshëm
  • skuadra organizohet dhe punët ndahen
  • një zonjë mund të hekuros 1 – 2 pirgje të mëdhenjë me rroba
  • zonja tjetër mund të pastroj me themel tualetin
  • e para nga zonjat që përfundon një proces pastrimi, organizohet të pastroj kuzhinën
  • mund të fshihen mirë plhurat, të ndërrohen çarçafët
  • të vihet rregull nëpër banesë
  • t’i jepet një fshesë me korent dhe shtup dyshemesë dhe tapeteve
  • të shkundet këndi dhe të sistemohet mirë ambienti
  • nëse nuk ka shumë rroba për të hekurosur ose nuk dëshironi të merremi me hekurin dhe rrobat, mund të pastrohen xhamat dhe dritaret, dyertë

Ka një sërë elementësh që duhen marr në konsideratë për të realizuar një shërbim të mirë pastrimi. Element të tillë si sipërfaqja e banesës, mënyra e mobilimit, keni lyer së fundmi ose keni bërë ndonjë punim të brendshëm, kërkoni një shërbim pastrimi me detaje dhe themel apo diçka më të thjeshtë dhe të zakonshme! Në cilindo rast, stafi Ndihma + është i përgatitur të suportoj me efikasitet shërbimet e pastrimit, sipas nevojës dhe pritshmërive të klientit! Kështuqë, hiqni disa kunguj nga sqetullat! Do të jeni një zonjë gjithmonë e shkathët, e aftë dhe jashtëzakonisht më e lumtur, nëse hera – herës, kërkoni ndihmë nga profesionistët e shërbimeve të pastrimit!

Ndihma + është e gatshme t’ju lehtësoj jetën me shërbimet e pastrimit profesional!

Jemi të përgatitur!

Dhe të gatshëm për të na vënë në provë!

info@localhost

 

NA NDIQNI NE FACEBOOK

Klientë të kënaqur

Xhulieta Kertusha
Xhulieta Kertusha
2022-04-12T09:18:59+0000
Sherbim i shkelqyer dhe shume profesional. Faleminderit “Ndihma Plus”!
Viktor Azzurro
Viktor Azzurro
2022-02-14T16:21:13+0000
Usufruisco del servizio di pulizie fornito da questa Agenzia e devo dire che sono molto professionali, precisi ed... attenti alle esigenze dei clienti. Il lavoro viene svolto velocemente, è ben coordinato. La persona di riferimento è sempre in contatto con il cliente.As one of Ndihma+ clients I can say that their cleaning service is very professional, fast and well-coordinated. The staff are polite, always in contact with the client and ready to help. Definitely would recommend them to others.read more
Dori Guxo
Dori Guxo
2021-07-02T12:12:11+0000
Ndihma plus - sherbimi me i mire ❤️
Enida Veshi
Enida Veshi
2020-06-23T07:28:05+0000
The best company, bravo 👏👏👏
Alexander ZS
Alexander ZS
2020-05-21T07:59:22+0000
I had an exceptionally wonderful experience with this company, particularly the boss, Katie, whom I was in... communication with. She speaks English fluently, responds quickly, and most importantly is efficient and responsible with incredible customer service skills. The cleaning itself is top notch and Katie will make sure it is done to your standards. I highly recommend all Albanians and internationals to contact this company for your cleaning needs. I look forward to using their services again in the future.read more
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
Albana Ndermjetsuese Per Kujdestare
2020-02-18T13:11:21+0000
I meriton te ***** yjet zgjidhje e mire e shpejte e sakte jua sygjeroj dhe ju familje te interesuar ne cdo fushe qe... Agjencia Operonread more
Erblina Shahini
Erblina Shahini
2019-06-22T10:59:09+0000
Jam shume e kenaqur nga sherbimi profesional qe kam marre nga Ndihma. Sherbim i perkushtuar, me korrektesi dhe me staf... serioz. Shume faleminderit Valbona dhe Keti.read more
Mirela Spahiu
Mirela Spahiu
2019-01-31T12:39:31+0000
Ju falenderoj pa mase.Shpejtesi dhe impenjim ne maksimum perkundrejt kerkesave.Fale jush familja ime gjeti nje ndihme... ne kohe rekord.Ju uroj pune te mbare vajzaread more
Albana Cela Corja
Albana Cela Corja
2019-01-05T11:07:10+0000
Sherbim cilesor, i keshillueshem per kedo qe ka nevoje per ndihme ne punet e shtepise .
Julia Done
Julia Done
2018-12-03T09:39:19+0000
Shume e kenaqur me stafin tuaj, kam gjetur seriozitet , pergjegjshmeri dhe jeni nje zgjidhje shume e mire per cdo... person qe kerkon ndihme�read more
Klea Biba
Klea Biba
2018-11-19T19:19:05+0000
shume e kenaqur nga puna ,komunikimi dhe pergjegjshmeria.👏👏
Kozi Aliaj
Kozi Aliaj
2018-07-24T12:42:41+0000
Te shkelqyer, te pergjegjshem dhe shume profesional.
Olta Oli OS
Olta Oli OS
2018-06-13T11:20:32+0000
Sherbim shum i mir gjithashtu dhe nje staf shum i perkushtuar..
Valbona Gjonaj
Valbona Gjonaj
2018-06-13T11:13:14+0000
Sherbim i shkelqyer, staf i perkushtuar! Eshte agjensia e duhur per sherbime pastrimi dhe kujdesi ndaj femijeve dhe... moshes se trete...:)read more
Meri Gurabardhi
Meri Gurabardhi
2018-06-11T12:59:57+0000
Sherbim i shkelqyer me nje staf te pergjegjshem dhe profesional. Jam asistuar disa here nga kjo agjensi dhe gjithmone... sherbimi ka qene maksimal. Komplimenta te vecante per Ketin. Flm Ndihma Plus!read more
Franklin Luarasi
Franklin Luarasi
2018-06-02T12:46:47+0000
Drita Malo
Drita Malo
2018-02-04T21:52:43+0000
Enida Ismaili
Enida Ismaili
2018-02-03T09:14:31+0000
Meri Bala
Meri Bala
2018-02-03T08:59:17+0000
Nilda Nika
Nilda Nika
2017-10-26T06:12:56+0000
Sherbim i mire, staf korrekt dhe cmim i arsyeshem.
Klaudia Biba
Klaudia Biba
2017-10-25T10:13:31+0000
Shume e kenaqur per pastrimin e zyres nga stafi juaj
Oltion Mihali
Oltion Mihali
2017-10-25T10:12:05+0000
Stevi Stevja
Stevi Stevja
2017-10-25T09:55:13+0000
Sherbim shume i mire dhe staf korrekt. Nje agjenci qe e rekomandoj te te gjitha miket e mia dhe jo vetem
Dritan Ziu
Dritan Ziu
2017-08-28T14:28:54+0000
Nicko Nicko
Nicko Nicko
2017-08-22T15:14:29+0000
Mark Gjoka
Mark Gjoka
2017-08-22T15:14:00+0000
Raziola Amzaj
Raziola Amzaj
2017-06-17T10:08:58+0000
Besa Serjani Islamaj
Besa Serjani Islamaj
2017-06-12T21:44:51+0000
Gena Brecani
Gena Brecani
2017-06-12T19:36:54+0000
Sherbim i shkelqyer per te gjithe ata qe kane nevoje te marrin benefite te mrekullueshme. Korrektese,siguri dhe mbi te... gjitha cilesi.. Jam shume e kenaqur nga puna juaj,faleminderit Ndihma Plus! Jua sugjeroj te gjitheve..read more
Petrika Papajorgji
Petrika Papajorgji
2017-05-27T12:59:06+0000
Sherbim shume i mire dhe i kulturuar. E sigurte qe do ti telefonoja pa hezitim.
Ariola Papajorgji
Ariola Papajorgji
2017-05-26T16:01:27+0000
Migena Xhafaj Nikolli
Migena Xhafaj Nikolli
2017-04-20T12:00:35+0000
Sherbim i shkelqyer dhe staf shume i mire.Une jam shume e sigurt qe shtepine time ia kam lene ne dore NDIHMES... PLUS.Gjithcka eshte korrekte dhe e paster.read more
Trej Trey
Trej Trey
2017-04-20T11:39:21+0000
Johan Marina
Johan Marina
2017-04-20T11:38:35+0000
Ariola Muco
Ariola Muco
2017-01-31T16:48:37+0000
Anxhi Muco
Anxhi Muco
2017-01-31T13:57:34+0000
Ju falenderoj per korrektesine dhe perkujdesjen, mbetem klientja juaj e kenaqur ��
Lamepetro Anisa
Lamepetro Anisa
2017-01-25T15:42:41+0000
Lori Haxhiu
Lori Haxhiu
2016-11-22T17:45:25+0000
Saimir Koci
Saimir Koci
2016-09-13T10:30:21+0000
Erjona Bushati
Erjona Bushati
2016-09-13T09:49:35+0000
Stela Ndoka
Stela Ndoka
2016-07-07T13:19:37+0000
Kledis Qevani
Kledis Qevani
2016-07-06T19:46:20+0000
Bowling Vlore
Bowling Vlore
2016-06-30T20:35:47+0000
Devi Vlore
Devi Vlore
2016-06-30T20:27:55+0000
Nina Kerxhalli
Nina Kerxhalli
2016-06-30T20:25:58+0000
Austela Fejzaj
Austela Fejzaj
2016-06-29T20:52:16+0000
Erida Lice
Erida Lice
2016-02-24T10:13:11+0000
Lorena Telhaj
Lorena Telhaj
2016-02-20T07:31:09+0000
Sara Lame
Sara Lame
2016-01-31T18:59:49+0000
Tedi Murati
Tedi Murati
2016-01-31T18:58:00+0000
Renols Amelia Toci
Renols Amelia Toci
2016-01-26T21:55:43+0000
Keti Lame
Keti Lame
2015-11-11T19:33:20+0000
Joni Vlore
Joni Vlore
2015-11-11T02:04:35+0000
Next Reviews
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this