Pastrim flexibel

Shërbimi si pastrim fleksibel që përputhet me prioritetet, buxhetin dhe preferencat tuaja.

Pastrim Flexibel

Vjen fundjava e shumëpritur dhe pret me padurim të çlodhesh, të rrish me familjen, të shpenzosh kohë me shoqërine apo t’i dedikohesh pasioneve të tua. Por rrëmuja dhe papastërtia në shtëpi fillojnë ta ‘ngacmojnë rehatinë dhe sedrën’.

Mjaft e torturove veten, ne jemi vetëm një telefonatë apo klikim larg!

Zgjidh t’ia besosh pastrimin dhe vendosjen e rregullit në shtëpinë tuaj një firme pastrimi si Ndihma+ dhe nuk do të zhgënjehesh.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Cfare eshte pastrim fleksibel ? 

Nëse ke nevojë vetëm për një herë, herë pas here, ose të duhet ndihmë vetëm për dicka specifike, ke buxhet të kufizuar apo kërkon të na testosh para se të marrësh shërbim të rregullt, stafi ynë do të dijë t’ju japë shërbimin që kërkoni!

 

Në shtëpinë tuaj do vijë një ekip minimal prej dy profesionistësh pastrimi, të cilët do të jenë nën udhëzimet tuaja për aq orë sa ju nevojiten.

Termat dhe Kushtet
1780+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Na telefononi për të njohur çmimet tona!

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM