Pastrim në urgjencë apo ngjarje të veçantë

Kur gjëja e fundit për të cilën duhet të shqetësoheni është pastërtia, ju gjendemi pranë!

Pastrim në urgjencë apo ngjarje të veçantë

Keni dëshirë të ftoni miqtë tuaj për një drekë apo darkë në shtëpinë tuaj, por shtëpia nuk ka atë shkëlqimin dhe pastërtinë që ju do të kishit dashur… Nëse i përvisheni vetë pastrimit me kokë, ka gjasa serioze që t’ju zërë gjumi gjatë darkës dhe të zgjoheni vetëm për të pastruar shtëpinë pas largimit të miqve.

Por edhe në ato raste të trishtuara dhe emergjente kur familjes suaj i nevojitet ndihmë dhe suport në shumë aspekte, gjeni mundësinë të na thërrisni dhe do të jemi menjëherë aty për t’u kujdesur për pastërtinë e shtëpisë suaj, në mënyrën më diskrete të mundshme.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Termat dhe Kushtet
187+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Në varësit të rastit, mos hezitoni të ndani me ne cfarë dëshironi që ne të marrim përsipër, me qëllim që të optimizojmë kohën dhe buxhetin.

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente.
Tea Qyrku
Tea Qyrku
20/04/2022
Verifikuar
Admira Tahiraj
Admira Tahiraj
09/04/2022
Verifikuar
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Verifikuar
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Eda Dishnica
Eda Dishnica
02/07/2021
Verifikuar
Noke Noke
Noke Noke
02/07/2021
Verifikuar
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Verifikuar
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
Kejsi
Kejsi
27/05/2021
Verifikuar
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Verifikuar
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Verifikuar
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Arlinda Recii
Arlinda Recii
25/02/2021
Verifikuar
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM