Shërbime plotësuese

Nëse keni nevojë për një shërbim që nuk e gjeni në katalgoun tonë standard, mos mendoni se nuk e marrim përsipër!

Shërbime plotësuese

Ndihma+ është në radhë të parë agjenci e shërbimeve në familje dhe ndaj personit, 

Falë besimit që i japin shumë familje stafit tonë, mund t’ju përgjigjemi për shërbime shumë të vecanta si:

  1. Larje rrobash dhe hekurosje
  2. Rregullim i garderobave
  3. Psonisje dhe gatim
  4. Paketim/shpaketim gjate zhvendosjes
  5. Ruajtje dhe ajrosje e shtëpisë
  6. Kujdes për kafshët kur ju nuk jeni
  7. Tjetër

Nëse keni nevojë për një shërbim që nuk e gjeni në katalgoun tonë standard, mos mendoni se nuk e marrim përsipër!

Na kontaktoni për të diskutuar dhe do të bëjmë më të mirën tonë për t’ju dhënë një zgjidhje!

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Lista e Çmimeve*

Shërbimet specifike kanë cmime specifike, na telefonin për të diskutuar dhe për të gjetur marrëveshjen më të mirë.

202+

Shërbime të realizuara

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Termat dhe Kushtet
Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente.
Tea Qyrku
Tea Qyrku
20/04/2022
Verifikuar
Admira Tahiraj
Admira Tahiraj
09/04/2022
Verifikuar
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Verifikuar
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Eda Dishnica
Eda Dishnica
02/07/2021
Verifikuar
Noke Noke
Noke Noke
02/07/2021
Verifikuar
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Verifikuar
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
Kejsi
Kejsi
27/05/2021
Verifikuar
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Verifikuar
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Verifikuar
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Arlinda Recii
Arlinda Recii
25/02/2021
Verifikuar
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM