Pastrim Vetrate dhe Fasade

Xhamat e pastër japin një imazh më të mirë për ju, vecanërisht kur i ka pastruar Ndihma+Pastrim Vetrate dhe Fasade ne Tirane

Pastrim Vetrate dhe Fasade

Nuk ka më mirë se xhama të pastër dhe që shkelqejnë për shtëpinë, dyqanin apo zyrën tuaj; gjithsesi pastrimi i tyre nuk është dhe aq i thjeshtë. Nje kompani profesionale pastrimi si Ndihma+ mund t’ju japë një dorë.

Pastrimi i rregullt i dritareve ndihmon që të largohet lagështira, papastërtitë dhe pluhurat që mund të depërtojnë në vetrata dhe ta dëmtojnë atë. 

Përdorimi i pajisjeve dhe produkteve profesionale për pastrimin e xhamave ndihmon që puna të bëhet më shpejt dhe me cilësi më të mirë.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Lista e Çmimeve*

Çmimi varion në varësi të sipërfaqes së vetratave, lartësisë, arritshmërisë së tyre dhe sigurisht gjendjes aktuale. Na telefononi për t’ju dhënë një cmim sa më të mirë!

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

480+

Numri i shërbimeve të realizuara

Termat dhe Kushtet
Klientë të kënaqur
Bazuar në 19 komente
Stuart Brown (SB Vision Music)
Stuart Brown (SB Vision Music)
17/09/2021
Difficult to fault the service. I've been exploring all the surfaces and hidden corners that had been collecting dust - all spotlessly clean. As for Keti, thoroughly professional and personal service. I have no price comparison, but the charge seemed appropriate to the amount of work that I know was involved.
Erion Sevaj
Erion Sevaj
29/06/2021
Very high quality of cleaning services compared to similiar agencies in the market. Quite satisified of the customer service
erinda stafa
erinda stafa
13/04/2021
Super sherbim korrektesi cmimet te mira dhe shume ne dispozicion te klientit.
Melisa Ulqinaku
Melisa Ulqinaku
22/03/2021
Sherbim shume cilesor. Do vleresoja korrektesine ne orar, organizimin dhe mbi te gjitha qe zonjave qe punojne aty u ofrohen mjete pune dhe ilace pastrimi profesionale nga kompania. Ne perfundim do e vleresoja me maksimumin e pikeve sherbimin e marre dhe cilesine e tij, pa harruar sigurine qe te jep fakti qe eshte dhe kompania qe te ofron besim me te madh sesa thjesht indivi qe punon aty dhe pergjegjesia eshte dyfish. ( shume e rendesishme per mua si klient apo marres sherbimi ) ✅✅✅ Bravo per punen.
Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM