Ambiente të jashtme dhe pishina

Kur gjëja e fundit që ju shqetëson është pastrimi, jemi pranë jush! Perfitoni  nga sherbimi yne Pastrim ambientesh të jashtme dhe pishinash

Pastrim ambientesh të jashtme dhe pishinash

Ambientet e jashtme të shtëpisë suaj si pishinat, oborret, rrugicat janë shumë të rëndësishme për të dhënë përshtypje të parë sa më të mirë te vizitorët tuaj. Ndaj gjëja më e mirë që mund të bëni është ta lini në duar të një kompanie profesionale pastrimi si Ndihma+.

Ne kemi pajisjet dhe mjetet e duhura profesionale për një pastrim efektiv dhe pa dëmtime të këtyre ambienteve.

Stafi ynë profesional është i trajnuar dhe zotëron aftësitë e duhura për përdorimin me kujdes të pajisjeve me presion të lartë apo të tipeve të tjera të pajisjeve.

Plotëso formularin dhe rezervo me një klikim

Termat dhe Kushtet
101+

Shërbime të realizuara

Lista e Çmimeve*

Çmimi varion në varësi të  tipit të ambientit, sipërfaqes, pajisjeve që duhen përdorur sikurse dhe vendndodhjes. 

Do të duhet patjetër ta vizitojmë ambientin për pastrim dhe të dimë pritshmëritë tuaja të sakta për t’ju dhënë një çmim realist.

Orari i shërbimeve
E Hëne - E Shtunë

08:00 - 18:00

Blog

Shikoni profilet e sanitareve tona!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

KËRKO ÇMIM